Szczegóły atrakcji turystycznej
Kategoria: Nocleg

Połomianka


Zapewniamy znakomitą bazę wyjściową- kilka szlaków, urokliwe trasy spacerowe oraz rowerowe. W promieniu nie więcej niż 3 km znajdują się 3 wyciągi narciarskie oraz Kompleks Zagroń Istebna z parkiem wodnym . Oprócz tego piękne góry do zdobycia i cudne miejsca do odkrycia! Jest niezmiernie dużo możliwości, więc serdecznie zapraszamy!!!
Idealne warunki do wypoczynku zarówno w upalne dni lata, jak i również w mroźną zimę. Możemy zaoferować ciszę, spokój oraz bezpieczeństwo ponieważ nasz dom jest położony z dala od ulicznego zgiełku. Mieszkamy na uboczu, mamy jednak dobry dojazd oraz przepiękne widoki każdej pory roku! Zapewniamy też oczywiście parking na terenie posesji. Jeśli więc państwo marzą o tanim i spokojnym odpoczynku to idealne miejsce!

Posiadamy trzy pokoje 3-osobowe, jest jednak możliwość dostawki. Każdy pokój ma dostęp do WiFi, dwa posiadają balkon. Dla tych pomieszczeń jest jedna łazienka na wyłączność gości. Do tego aneks kuchenny, lodówka, podstawowe naczynia i w razie potrzeby możliwość skorzystania z kuchni.

Jest miejsce na ogniska lub grilla.

Opcje żywieniowe ustalane są telefonicznie lub przez e-mail.
Lokalizacja
Połom 964
43-470 Istebna
Istebna
Beskid Śląski, Beskid Śląski, Śląsk Cieszyński
w górach
Informacje ogólne
: agroturystyka, pokoje gościnne i kwatery prywatne
: brak
Kontakt
: +48 693 984 971
: pokoje18@gmail.com
: polomianka.pl
Miejsca noclegowe
: 2
: 9
: 3
: 1
: internet, parking, tv/sat, internet, internet, tv/sat, tv/sat
Dostępność
: cały rok
Atrakcje
Trasy
Galerie
Powiązane trasy
Wypożyczalnie
Istebna
Zapraszamy do wypożyczalni rowerów elektrycznych i tradycyjnych. Dla klientów obiektów noclegowych z Istebnej i wynajmów na kilka dni dowóz rowerów do obiektu.
zobacz więcej