Szczegóły atrakcji turystycznej
Kategoria: Aktywnie

Wyciąg Harnaś


Wyciąg, co prawda nie znajduje się już na Jurze, ale oddalony jest od Częstochowy tylko 35 km. Znajduje w pobliżu wsi Kochcice. Stok powstał na dawnym żwirowisku, otwarto go w 2006 roku.

Wyciąg narciarski Harnaś

Wyciąg narciarski Harnaś jest jedną z zimowych atrakcji w regionie częstochowskim. Regularnie odbywają się tutaj imprezy dla dzieci i młodzieży a także zabawy typu "zjazd na byle czym". Jest także odpowiednia baza gastronomiczna. Posilić się można w grocie Harnaś.

Dane techniczne: Wyciąg narciarski Harnaś typu orczyk, trasa zjazdowa o długości 200 m, oświetlona, wypożyczalnia sprzętu.

Lokalizacja
Kochanowicka
Kochcice
Kochanowice
Jura Krakowsko-Częstochowska
Kontakt
: 34 3533518
Informacje ogólne
: jazda na nartach, narty i snowboard
Dostępność
: cały rok
Rodzaj sprzętu
: narty carvingowe, narty klasyczne, snowboard
Organizator
Polska

Nie jesteś zalogowany. Aby skorzystać z planera podróży musisz się zalogować.

Przejdź do strony logowania.

Atrakcje
Trasy
Galerie
Powiązane trasy
Wypożyczalnie
Częstochowa
W naszym sklepie znajdują się produkty i towary z najwyższej półki po przystępnych cenach.
Jastrząb
Właścicielem wypożyczalni jest ratownik WOPR z wieloletnim doświadczeniem. Ma patent żeglarza jachtowego, pływał zawodowo w klubie CKS Budowlani przez 10 lat. Wypożyczalnie prowadzi od 2000 roku. Pracownicy wypożyczalni nie tylko interesują się sportem wodnym ale również posiadają patenty sternika lub żeglarza jachtowego.
Ożarowice
National Car Rental specjalizuje się w usługach z zakresu wynajmu krótko i długoterminowego samochodów osobowych renomowanych marek światowych.
zobacz więcej