Szczegóły atrakcji turystycznej
Kategoria: Informacja turystyczna

Punkt Informacji Turystycznej w Zabrzu


Punkt Informacji Turystycznej w Zabrzu oferuje turystom zwiedzanie atrakcji turystycznych miasta oraz proponuje bogatą ofertę kulturalną.

Ilość gwiazdek: 1

 

 

 

 

Lokalizacja
ulica Powstańców Śląskich 2 1
41-800 Zabrze
Zabrze
Śląsk
w centrum miasta
Kontakt
: 32 271 72 76
: zabrze@slaskie.travel
Dostępność
: cały rok
  • poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
  • sobota: 10.00 - 14.00
  • niedziela: NIECZYNNE

UWAGA KOMUNIKAT!!!

W związku z wprowadzeniem na terenie kraju stanu zagrożenia epidemicznego, Punkt Informacji Turystycznej w Zabrzu jest zamknięty do odwołania.

Usługi i udogodnienia
: bezpłatne mapy i wydawnictwa, dostęp do internetu, obsługa w językach obcych, sprzedaż pamiątek

Nie jesteś zalogowany. Aby skorzystać z planera podróży musisz się zalogować.

Przejdź do strony logowania.

Atrakcje
Trasy
Galerie
Powiązane trasy
Wypożyczalnie
Ruda Śląska
ACTIVELO jest ogólnopolską siecią wypożyczalni rowerów elektrycznych. Firma współpracujemy z firmami eventowymi przy organizacji imprez firmowych (dostarcza rowery elektryczne, szkoli, prowadzimy wycieczki, pomaga przy budowaniu scenariuszy dla klientów), wypożycza także rowery klientom indywidualnym.
Gliwice
Marina Gliwice to przystań motorowodna zlokalizowana w Porcie w Gliwicach. Port leży na końcu Kanału Gliwickiego, który łączy Odrę z miastami Górnego Śląska. W Marinie Gliwice można wypożyczyć łódź motorową, kajak lub też cumować własną jednostkę. Tutaj zaczynają się rejsy statkiem Foxtro,i Samba i Rumba po Kanale Gliwickim. Organizowane są kursy motorowodne, wycieczki szkolne, imprezy integracyjne, półkolonie, koncerty szantowe.
Katowice
Wypożyczalnia nart, snowboardu, butów narciarskich i snowboardowych oraz innego sprzętu sportowego. Wypożyczalnia gwarantuje klientom sprzęt przygotowany do jazdy, sprawdzony i bezpieczny. Można tu nabyć sprzęt znanych marek.
zobacz więcej