Szczegóły atrakcji turystycznej
Kategoria: Wypożyczalnia

Wypożyczalnia rowerów przy Zamku Cieszyn


"Samochodem zobaczysz więcej, ale rowerem dokładniej" – powie z przekonaniem każdy cyklista.

I pewnie jeszcze dorzuci: "Z perspektywy dwóch kółek świat wygląda zupełnie inaczej". Dlatego warto pooglądać Cieszyn i okolice z tej perspektywy.

Nie trzeba do Cieszyna przyjeżdżać na własnym rowerze albo przywozić go ze sobą. Można odwiedzić zamkową wypożyczalnię rowerów i wybrać się na przejażdżkę po mieście lub wyruszyć na którąś z tras.

Zapraszamy do wypożyczalnii rowerów na Wzgórzu Zamkowym, która działa przy Informacji Turystycznej Zamku Cieszyn.

Lokalizacja
ulica Zamkowa 3
43-400 Cieszyn
Cieszyn
Beskidy i Śląsk Cieszyński
w centrum miasta
Kontakt
: +48 33 8510821
: +48 732 994 451
: ofka.hotel@gmail.com
: 8pokoi.pl
Usługi i udogodnienia
: fotelik dla dzieci, mówimy po angielsku
Dostępność
: sezonowo
  • maj-październik

Nie jesteś zalogowany. Aby skorzystać z planera podróży musisz się zalogować.

Przejdź do strony logowania.

Atrakcje
Trasy
Galerie
TAGI: Rower\rower
Powiązane trasy
Wypożyczalnie
Ustroń
Od maja do końca października w Ustroniu można skorzystać z rowerów miejskich. Do dyspozycji mieszkańców i turystów jest 70 rowerów, których stacje bazowe zlokalizowane zostały w kilku miejscach na terenie całego miasta.
Ustroń
W ofercie najwyższej klasy rowery elektryczne renomowanych firm, które charakteryzują się najnowocześniejszymi systemami napędowymi, dużym komfortem jazdy oraz dalekim zasięgiem. Technologie zastosowane w oferowanych rowerach zapewniają wygodną płynną jazdę po najtrudniejszym terenie.
Ustroń
Wypożyczalnia Ski Centrum Wintergroup QBL w ośrodku narciarskim Poniwiec jest wiodącym punktem świadczącym usługi wypożyczania, serwisowania i przechowywania sprzętu zimowego oraz prowadzącym szkołę narciarską w tymże ośrodku.
Ustroń
Wypożyczalnia Ski Centrum znajduje się w pobliżu kolei linowej na Czantorię. W nowoczesnym obiekcie zlokalizowana jest wyposażona w ponad dwieście kompletów sprzętu wypożyczalnia narciarska...
Wisła
Przy ośrodku narciarskim Skolnity działa wypożyczalnia rowerów enduro Skolnity Ski & Bike, która posiada wszystko co jest potrzebne do rowerowej jazdy górskiej. W ofercie wysokiej klasy rowery Merida oraz niezbędne akcesoria.
zobacz więcej